Знімаючи відео, в Яремче ледь не загинула сім’я з дітьми під час зсуву ґрунту (відео)

Опубліковано 23 Червня 2020 о 22:58

У вівторок, 23 червня, на Івано-Франківщині, у селищі Яремче, сталася повінь. Внаслідок затоплень розмиті дороги, затоплені села. Рятувальники попереджали про зсуви ґрунтів.

Один з мешканців знімав на відео розмиту дорогу по якій, з невідомих причин, гуляли двоє дітей та жінка.

Відео “Наше Прикарпаття” опублікувала у соцмережі “Facebook” Іванна Додяк.

За секунду до того, як діти пройшли по тріщинах, ґрунт обвалився. Всього лише декілька секунд розділяли людей від нещасного випадку.

“Батьки вирішили собі погуляти з дітьми тепер. Де розум? Будьте обережні, не ходіть самі, а тим більше з дітьми, щоб зняти відео чи фото, і викласти в соцмережі!!!” — підписала жінка відео.

Рятувальник також просять бути обережними, зважати на погодні умови та не наражати своє життя на небезпеку задля фото чи відео.

Нагадаємо, на території 12 районів (Верховинський, Тлумацький, Снятинський, Коломийський, Тисменицький, Долинський, Калуський, Богородчанський, Галицький, Рожнятівський, Косівський райони) у 38 населених пунктах підтоплено 43 житлових будинки, 92 дворогосподарства, 21 присадибна ділянка та понад 5 га сільгоспугідь та повалено 4 дерева, розмито ділянку дорогу національного значення.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM