Нова послуга від Мін’юст: почали продавати подарункові сертифікати на платні камери в СІЗО

Від п’ятниці, 24 липня, Міністерство юстиції України пропонує нову послугу — подарункові сертифікати на користування послугами платних камер в українських слідчих ізоляторах. Про це міністр юстиції Денис Малюська повідомив на своїй сторінці, у “Facebook”.

“Вас запросили на день народження чиновника, судді або політика? Може навпаки, забули запросити? Все ще роздумуєте над подарунком? Ми знаємо вихід! Відсьогодні Мін’юст пропонує нову послугу — ми пропонуємо подарункові сертифікати на користування послугами платних камер в українських слідчих ізоляторах!”, — написав міністр.

Подарунковий сертифікат, у разі якщо знайомого візьмуть під варту, дозволить йому потрапити у камеру з поліпшеними умовами утримання.

Малюська також написав як можна придбати сертифікат з комп’ютера або смартфона.

Він додав, що сертифікат діє лише впродовж 6 місяців після придбання.

На сайті Міністерства юстиції України з посиланням на міністра повідомляється, що будь-яка особа, взята під варту, має право надати адміністрації СІЗО підтвердження оплати «Послуги наперед» та скористатися відповідною платною послугою впродовж шести місяців з дня здійснення відповідного платежу. Оплату послуги можна здійснювати знеособлено та не вказуючи конкретний час перебування під вартою.

“Пам’ятайте, послуга діє протягом 6 місяців. Якщо протягом вказаного строку особа не буде взята під варту та не потрапить у СІЗО, кошти за невикористані дні будуть зараховані до спеціального фонду державного бюджету СІЗО у якості благодійної допомоги”, — наголосив міністр.

Читайте також:   У Житомирі підприємець замовив вбивство свого партнера по бізнесу за 15 тисяч доларів (фото)

Заяву про надання “Послуги наперед” можна подавати як письмово, так і в електронній формі через автоматизовану систему “Онлайн будинок юстиції”. У заяві потрібно вказати: місце надання послуги (найменування слідчого ізолятора); календарний період (доба, тиждень, місяць), за який планується сплатити кошти за користування платною камерою; згоду платника щодо зарахування коштів за невикористані дні до спеціального фонду державного бюджету СІЗО як благодійної допомоги. Після здійснення оплати платнику надійде підтвердження з ідентифікатором платежу (цифровим або QR-кодом). При цьому, у разі відсутності вільних місць у камерах з поліпшеними побутовими умовами при прибутті до СІЗО особи, взятої під варту, щодо якої замовлено «Послугу наперед», адміністрація СІЗО повертає кошти на безготівковий рахунок платника, з якого був здійснений платіж або безготівковий рахунок, вказаний особою, взятою під варту.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!