Нові автобуси, тролейбус для Рясного та міська електричка: Ігор Зінкевич пропонує ряд суттєвих покращень, які в короткий період часу здатні якісно змінити транспортне сполучення

Опубліковано 19 Липня 2019 о 15:56

Ігор Зінкевич, як депутат Львівської міської ради, неодноразово піднімав питання покращення транспортного сполучення мікрорайонів Рясне та Левандівка, а також селища Рудно та Брюховичі. Так, після його звернення у 2018 році на маршруті 6А додали кілька одиниць рухомого складу, а на маршруті 8А було запущено нові автобуси “МАЗ” великої місткості, які пристосовані для переміщень малорухливих верств населення — людей з інвалідністю, батьків з колясками.

Як кандидат у депутати до Верховної ради у 116 виборчому окрузі, Ігор Зінкевич,  у свої програмі пропонує ряд суттєвих покращень, які в короткий період часу здатні якісно змінити транспортне сполучення для Рясного, Левандівки, Рудно та Брюхович. 

Кандидат розповів журналістам, які першочергові кроки хоче зробити задля покращення транспортної ситуації у місті.

Новий автобусний маршрут для Брюхович

Зараз до Брюхович, через вул. Замарстинівську, курсують два міські маршрути № 8 та № 22. Ігор Зінкевич готує звернення до міської влади з пропозицією запустити новий маршрут з автобусами великої місткості, який би курсував через вулицю Шевченка і Брюховицьку.

Левандівка та Збоїща

Місто має можливості для покращення руху тролейбусу № 12, який сполучає Левандівку та університет Франка. Його можна продовжити до пл. Різні та запустити новий експериментальний маршрут до вул. Грінченка. Щодо району вул. Гетьмана Мазепи та Щурата, то тут цілком реально продовжити трамвайну лінію 6-го маршруту до лікарні швидкої допомоги. Так само, варто продовжити тролейбусну гілку до вул. Щурата.

Читайте також: “Моя приймальня завжди для Вас відкрита”. Ігор Зінкевич розповів про свою передвиборчу програму, цінності та пріоритети

Тролейбус для Рясного

У короткостроковій перспективі потрібно запустити двохсекційні автобуси “ЛАЗ” А292 у напрямку Рясного в час пік. Курсувати вони можуть через вулицю Варшавську та О. Ковча. Щодо електротранспорту, то до Рясного можна запустити тролейбуси з автономних ходом. Таким чином мікрорайон буде поєднаний електротранспортом без капітальних інвестицій у будівництво контактної мережі.

Транспортні проблеми Рудно

Перед запуском великогабаритних автобусів у Рудно варто вирішити проблему зі станом автомобільних доріг. Після цього, великі автобуси зможуть нормально курсувати по вулицях Рудно, а мешканці користуватимуться новими автобусами, пристосованими для малорухливих верств населення. Також, для покращення транспортного сполучення можна використати тролейбуси з автономних ходом.

Міська електричка

Запуск міської електрички не ідея фікс, а цілком реальний інфраструктурний проект, який здатен реально покращити сполучення різних кінців Львова. Львів може стати першим містом в України, де європейська концепція міської швидкісної залізниці стане успішною та користуватиметься великим попитом мешканців.

У Львові міська електричка могла б поєднати Сихів і Підзамче, Рясне, Рудно й Брюховиі з Залізничним вокзалом. Це масштабний проект, який це дасть поштовх для розвитку міста, забезпечить швидке добирання з різних віддалених мікрорайонів. У майбутньому міська залізниця зможе поєднати навколишні населені пункти зі Львовом комфортним і швидким сполученням, зменшуючи навантаження на дороги, шляхом зменшення кількості автомобілів та маршруток.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM