Нові жертви ресторану «Червона рута»: люди не були гостями сумнозвісного весілля (фото)

Опубліковано 12 Червня 2019 о 12:20

До Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надійшло повідомлення про госпіталізацію до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні пацієнтів, що не були гостями на весіллі в ресторані “Червона Рута”, у м. Львові, 8 червня 2019 року. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Люди, які просто заходили поїсти до цього закладу, після цього потрапили до лікарні з симптомами: висока температура (39,9 оС), пронос, блювота.

Так, 11 червня 2019 року, у ЛОІКЛ почали звертались пацієнти, які вживали їжу в ресторані “Червона Рута”, під час святкувань Причастя та Хрестин, 9 червня, або просто прийшли в ресторан поїсти 9–10 червня 2019 року.

“Всього, у заклади охорони здоров’я області по допомогу звернулось 55 осіб (6 дітей), з них 49 осіб госпіталізовано (6 дітей), 2 пацієнти (1 дитина) виписано зі стаціонару на вимогу.
Станом на 21:00 год., 11 червня 2019 року, у стаціонарі залишається 47 осіб, з них 5 дітей. Стан госпіталізованих пацієнтів середньої важкості. 6 осіб були оглянуті в ЛОІКЛ і від госпіталізації відмовились”, — йдеться у повідомленні медиків.

Нагадаємо, що на весіллі було близько 100 осіб. Звернення та госпіталізація, окрім ЛОІКЛ, були зафіксовані в Новояворівській РЛ ім. Юрія Липи.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM