Нові жертви ресторану «Червона рута»: люди не були гостями сумнозвісного весілля (фото)

До Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надійшло повідомлення про госпіталізацію до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні пацієнтів, що не були гостями на весіллі в ресторані “Червона Рута”, у м. Львові, 8 червня 2019 року. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Люди, які просто заходили поїсти до цього закладу, після цього потрапили до лікарні з симптомами: висока температура (39,9 оС), пронос, блювота.

Так, 11 червня 2019 року, у ЛОІКЛ почали звертались пацієнти, які вживали їжу в ресторані “Червона Рута”, під час святкувань Причастя та Хрестин, 9 червня, або просто прийшли в ресторан поїсти 9–10 червня 2019 року.

“Всього, у заклади охорони здоров’я області по допомогу звернулось 55 осіб (6 дітей), з них 49 осіб госпіталізовано (6 дітей), 2 пацієнти (1 дитина) виписано зі стаціонару на вимогу.
Станом на 21:00 год., 11 червня 2019 року, у стаціонарі залишається 47 осіб, з них 5 дітей. Стан госпіталізованих пацієнтів середньої важкості. 6 осіб були оглянуті в ЛОІКЛ і від госпіталізації відмовились”, — йдеться у повідомленні медиків.

Нагадаємо, що на весіллі було близько 100 осіб. Звернення та госпіталізація, окрім ЛОІКЛ, були зафіксовані в Новояворівській РЛ ім. Юрія Липи.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM