Новий етап послаблення карантину в Україні: що буде дозволено?

У Міністерстві охорони здоров’я розповіли, що роботу баз відпочинку можуть відновити з 10 червня, якщо будуть дотримані епідемічні вимоги. Про це під час брифінгу розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє пресслужба МОЗ.

“Згідно з нашим планом виходу з карантину — наступний етап починається з 10 червня. Цей етап передбачає, у тому числі, початок функціонування баз відпочинку. Всі ці бази відпочинку можуть функціонувати з дотриманням правил, які встановлює Міністерство охорони здоров’я. Вони всі вже є розроблені, всі вже є на сайті Міністерства охорони здоров’я. Всі можуть з ними ознайомитись”, — сказав Максим Степанов.

Він зазначив, що відкриття конкретної бази відпочинку буде відбуватись при досягненні відповідних показників у регіоні.

“Якщо є можливість переходу на наступний етап, тобто, етап, в якому передбачено відкриття баз відпочинку, то в такому випадку вони починають працювати”, — додав Максим Степанов.

З 10 червня передбачено наступний етап пом’якшення карантину, який включає діяльність баз відпочинку (окрім дитячих таборів).

У МОЗ також повідомили, що питання поновлення обмежень на період карантину для людей віком 60+ у Києві належить до компетенції Київської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Натомість Львівщина й надалі тримає позицію антилідерів серед найбільшої кількості зареєстрованих випадків коронавірусу.

“За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано в місті Києві (72), Закарпатській (64), Чернівецькій (59) та Львівській (41) областях”, — повідомили в МОЗ.

Карантин на Львівщині продовжили до 12 червня.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!