Новий випадок отруєння школярок: дві восьмикласниці наковталися пігулок в Умані

У середу, 17 лютого, в Умані Черкаської області дві восьмикласниці в приміщенні школи наковтались таблеток і потрапили до лікарні. Це вже другий такий випадок, після летального отруєння школярок в Боярці. Про це повідомили в “Про все”.

Дві восьмикласниці наковтались таблеток і потрапили до лікарні. Вони приймали препарат «Дротаверин» в приміщені школи. Обоє дівчаток випили по 10 таблеток. Наразі вони під наглядом медиків. Що спонукало їх до цього кроку, поки не відомо. Участь у небезпечному експерименті не визнають.

Дівчатам промили шлунок і залишили на ніч у лікарні. Наразі відомо, що вони приймали пігулки у школі під час перерви. Їм стало зле і вчителі викликали швидку. Школярки в стабільному стані, їхньому життю нічого не загрожує. Зараз ними займаються медики.

За словами речниці поліції Черкащини Зої Вовк, зараз правоохоронці з’ясовують всі обставини отруєння восьмикласниць й опитують свідків.

Нагадаємо, у вівторок, 16 лютого, у Боярці дві школярки випили по 40 таблеток “Дротаверина”, після того, як подивилися відео в інтернеті. У нього спонукали до дій “Випий і дізнаєшся, що буде”. Від отруєння одна семикласниця померла, інша — у лікарні.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!