Ножове поранення у трамваї: справа отримала несподіваний поворот

Під час розслідування справи про нанесення навмисного тяжкого тілесного поранення, стало відомо, що чоловік, якого поранили ножем, насправді першим затіяв бійку в трамваї. А у нападника, який вдарив ножем, знайомі пораненого намагалися вкрасти барсетку.

Гучний інцидент, нагадаємо, стався 13 жовтня, на Сихові, у трамваї № 8. Через три дні нападника затримав на Сихові 25-річний ветеран АТО Ігор Галушка, який став випадковим свідком інциденту.

Першою версією події, яку оприлюднили пасажири трамвая, було те, що кишеньковий злодій намагався вкрасти у жінки телефон, а коли один із пасажирів це помітив, то злодій вдарив його ножем. Однак, тепер цю версію слідство відкинуло. Джерела “Zaxid.net” у слідстві переконані, що ніякої жінки, в якої хотіли вкрасти телефон, не було.

Зі свідчень очевидців, задокументованих поліцією, картина виглядає так: чоловік, якого тепер підозрюють у нанесенні тяжкого ножового поранення, сів у трамвай, де вже перебувала п’яна компанія. Нетверезі чоловіки поводилися доволі агресивно, чіплялися до інших пасажирів та нецензурно лаялись. Коли підозрюваний звернув їм увагу, почалася шарпанина, і саме його хтось із тієї компанії першим вдарив.

Далі конфлікт загострився і в салоні почалася реальна бійка. Згідно зі свідченнями деяких очевидців, підозрюваного ще кілька разів вдарили і навіть намагалися вкрасти у нього барсетку.

Після цього підозрюваний витягнув ніж і вдарив ним одного із членів компанії. А сам вийшов на найближчій зупинці. Вже після цього чоловік, якого порізали, зауважив велику пляму крові на одязі. 45-річний пасажир трамвая досі перебуває у лікарні, у нього тяжке поранення грудної клітки.

Через три дні після інциденту ветеран війни, колишній боєць полку «Азов» Ігор Галушка затримав на Сихові нападника і передав поліції. У телефонному коментарі “Zaxid.net”, Ігор Галушка розповів, що насправді не бачив початку конфлікту, однак впевнений, що ніхто не намагався вкрасти речі у затриманого. До того ж, за словами чоловіка, з вигляду всі учасники конфлікту, ймовірно, були п’яними.

Сихівський районний суд вже обрав запобіжний захід для підозрюваного у пораненні пасажира трамвая. 36-річному чоловіку призначили нічний домашній арешт на 60 днів. Підозрюваний не може виходити з дому з 20:00 до 8:00 год.

Спікер-суддя Сихівського суду Назар Дулебко пояснив виданню, чому підозрюваному обрали такий м’який запобіжний захід: «Судом застосований запобіжний захід максимально можливий у цьому випадку. Оскільки саме орган досудового розслідування і прокуратура звернулася з клопотанням щодо подання такого запобіжного заходу. Суд не має права вийти за межі такого клопотання».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!