Обережно злодії: як уберегти домівку від крадіжки

Найбільше квартирних крадіжок стається  не тільки влітку, у сезон відпусток, а й на свята — Новий рік, Різдво. Поки люди святкують, злочинці без діла не сидять. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Правоохоронці радять не анонсувати своєї поїздки до родичів чи друзів у соціальних мережах. Таким чином зменшити ризики потрапити у список жертв “домушників”.
Як свідчить практика, у зоні ризику ті, хто  живе на першому чи верхньому поверхах, в кого ненадійні вхідні двері та замки. Приманкою для квартирників служить і заповнена кореспонденцію поштова скринька.
Оперативники радять: перед поїздкою попросіть сусідів забирати газети, листи, квитанції, а ще — приглядати за вашим помешканням та у випадку підозрілих рухів біля дверей чи вікон телефонувати на „102”.
“Пам’ятайте, кватирки, вікна, балконні двері на час від’їзду повинні бути закриті. Адже пластикові віконні конструкції, які встановлені майже у всіх квартирах, відкрити дуже легко.  Якщо на вікнах встановлені металеві решітки – це зменшує ризики стати жертвою крадіїв”, — радять представники правопорядку.
Є така категорія людей, котрі надійнішого сховку для ключів від помешкання  аніж килимок, не знають. Категорично заборонено ховати ключі від дверей в якісь схованки, навіть якщо виходите ненадовго. Злодій обов’язково загляне під килимок, за дверні рами, у квіткові горщики, ящики з лічильниками.
Ховати цінності радять не в одній, а в кількох схованках і не тримати велику суму грошей в одному місці.
Ідеальний варіант квартирної безпеки на свята — це звернення до спеціалізованих охоронним компаній, які візьмуть на себе відповідальність за збереження вашого майна.

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!