Обіцянка-цяцянка: у Львові так і не запустили великі автобуси на маршрут № 18

З 26-го березня на автобусному маршруті № 18 мали курсувати автобуси великої вмістимості, але щось пішло не так і люди вимушені далі штурмувати жовті «маршрутки». Про це пише спільнота “За якісний транспорт”, на сторінці у соціальній мережі “FAcebook”. 

Бо на останньому виконкомі, який був у п’ятницю, питання про передачу автобусного маршруту 18 на баланс АТП-1 не було, а значить це пуста обіцянка була.

“Про цей маршрут неодноразово просили мешканці Кривчиць і Левандівки, і ми, через друзів із депутатського корпусу ЛМР, лобіювали прискорення запуску на цей маршрут автобусів великої вмістимості. 

Якщо місто не хоче допомогти мешканцям мікрорайону Кривчиці і Левандівка, тоді ми із громадою цих мікрорайонів до них прийдемо 4 квітня, коли запланована чергова сесія ЛМР. Може досить бавитись в ігри? 

Також інформація для мешканців Знесіння/Польова: плануємо 6–7 квітня збирати підписи/звернення щодо запуску автобусів великої місткості у ваш мікрорайон.

Питання запуску автобусів великої вмістимості у ваш мікрорайон є принциповим питанням, від якого ми не відмовимось”, — повідомляють у спільноті “За якісний транспорт”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!