Обіцяв скаржитися Байдену: чоловік в футболці “Russia” провокував конфлікт під час урочистостей в Одесі (ВІДЕО, ФОТО)

В Одесі правоохоронці затримали сьогодні іноземного громадянина, який провокував конфлікт під час урочистостей на Приморському бульварі. Про це пише “Depo.ua”.

Одеська поліція розповіла, за що притягнуть до відповідальності іноземця-провокатора, затриманого сьогодні на Приморському бульварі під час урочистостей.

Чоловік прийшов на урочистості у футболці в кольорах російського прапора та з написом “Russia” (англійською мовою, всі літери однакового розміру). Також користувачі соціальних мереж повідомляли, що він мав при собі російський прапор.

Чоловік кричав, що українці — нацисти, а він сам — громадянин США. Поясненні з приводу своїх заяв 26-річний громадянин дуже скоро надавав вже у відділку поліції.

У поліції повідомляють, що чоловік поводив себе зухвало й провокував конфлікт із громадянами, які долучилися до святкових заходів. “Не реагуючи на вимоги правоохоронців припинити протиправні дії, чоловік намагався втекти, щойно його запросили до відділку поліції”, — йдеться в повідомленні.

У поліцейському відділку затриманий надав пояснення, на нього, як зазначили в поліції, будуть складені протоколи за статтями 173 (дрібне хуліганство) та 185 (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Під час затримання провокатор кричав, що він громадянин США, що він поскаржиться Джо Байдену, а українців обзивав расистами через те, що вони не люблять росіян. “… вам не подобаються росіяни через політику, ви проблема в цьому світі”, — заявив затриманий.

Громадянином якої іноземної держави насправді є затриманий у повідомленні поліції не уточнюється.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!