Ображав і погрожував пістолетом офіціанту з України: у Гданську затримали поляка

У Гданську затримали мешканця Варшави, який у Зеленій Гурі ображав і погрожував офіціанту з України.

Затриманим є 53-річний чоловік, повідомляє “Yavp.pl”, з посиланням на “Facebook”-сторінку Центру моніторингу проявів расизму та ксенофобії.

На початку червня він у ресторані в Зеленій Гурі словесно атакував офіціанта через його національність. Жертвою був громадянин України. Але на цьому історія не закінчилася. Згодом, чоловік виклав у соцмережі відео зі словами: „No to mili państwo. Czas załatwić sprawę”. При цьому він узяв в руку та продемонстрував пістолет.

Того ж дня українець і менеджер ресторану звернулися в поліцію та до Центру моніторингу проявів расизму та ксенофобії, заявивши про погрози. Після затримання 53-річного варшав’янина його звинуватили в публічному ображанні особи через її національність, а також у погрозах особі або її найближчим родичам.

Затриманого перевезли до Зеленої Гури. Зараз поліція перевіряє, чи справжньою була зброя, яку чоловік продемонстрував на відео. “Це теж вплине на розгляд справи. Затриманий вини не визнає та відмовився від пояснень”, — повідомили в поліції.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!