Очільниця “Львівавтодор” написала заяву на звільнення

Сьогодні, 30 липня, керівниця ЛКП “Львівавтодор” — Єстаферова Оксана Вікторівна написала заяву на звільнення. Про це повідомляє депутат львівської міської ради Ігор Зінкевич, з посиланням на власні джерела.

“З приватних джерел є інформація що керівник ЛКП “Львівавтодор” — Єстаферова Оксана Вікторівна написала заяву на звільнення. Причин певно багато, але дивно, що звільнення перед початком держаудиту, яке має робити перевірку за період від 2017 року. Хотілося б знати конкретну причину написання заяви… З «приємних» новини: мер вже має нову кандидатуру і сьогодні представить її… Як би ж мені хотілося до представлення почути програму кандидатури на керівника ЛКП “Львівавтодор”, але як завжди в нас візьмуть по договору, а про конкурс навіть не думають! Що ж планує пропонована кандидатура на посаді керівника і як бачить розвиток в місті — дізнаємось тільки пост фактом. Якщо хтось знає хто та таємнича особа пропонована мером на керівника пишіть радий буду хоча б проаналізувати, що нас чекає”, — написав Ігор Зінкевич.

Нового очільника “Львівавтодор” представлять о 14:00 год, 30 липня.

Нагадаємо, що Оксана Єстеферова була призначена на посаду директора  ЛКП “Львівавтодор” 22 січня 2020 року разом із Андрієм Свищо, очільником «Львівелектротрансу».

Оксана Єстеферова

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!