Одеського будівельника могли б врятувати, якщо б забудовник викликав швидку (фото)

Опубліковано 13 Січня 2019 о 13:20

Чоловіка, якого учора, 12 січня 2019 року, було травмовано на скандальному будівництві, поблизу дельфінарію в Одесі, можна було врятувати, якби адміністрація об’єкту відразу дозволила зайти лікарям “швидкої” на територію. Про це пише “Еспресо”з посиланням на одеський осередок громадської організації “Сокіл”.

Подія відбулася близько 16:00 год. За попередніми даними, баштовий кран на базі “КАМАЗу” впав на бік через порушення правил безпеки під час проведення небезпечних робіт та придавив будівельника.

Громадськості стало відомо, що власники забудови намагаються “зам’яти” цю подію: не викликають швидку допомогу та перешкоджають роботі ЗМІ. Близько 20:00 год., на місце подій прибули представники ВГО “Сокіл”, “Правого сектору”, партії ВО “Свобода” та “Національного корпусу”. На місці між націоналістами та представниками охоронного агентства «Зевс» відбулися сутички, під час яких останні використовували сльозогінний газ та травматичну зброю.

“Близько 22:00 год., вдалося викликати швидку медичну допомогу, яка констатувала смерть працівника незаконного будівництва. Ним виявився 32-річний мешканець Татарбунарського району, який працював на об’єкті неоформленим, як і більшість інших будівельників. За оцінками фахівців, людину можна було врятувати, у разі своєчасного надання першої медичної допомоги. Втім, через бажання власника забудови замовчати інцидент, медикам вдалося потрапити до потерпілого лише через кілька годин — тільки завдяки резонансу та силовим діям націоналістів”, — наголосили у “Соколі”.

В організації нагадали, що ця забудова проводиться “одіозними братами Кісловськими”, один з яких є депутатом Одеської міської ради від партії Геннадія Труханова “Довіряй справам”.

Щодо цієї забудови існує повний пакет заборон від уповноважених контролюючих структур, оскільки будівництво іде врозріз із одразу декількома правовими нормами. 

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM