Охоронець президента застрелився під час служби, – ЗМІ

Журналісти переконують, що трагедія сталася ще 23 лютого. Про це повідомляє видання «Страна.ua» посилаючись на свої власні джерела.

Відтак лише зараз 8 березня, у ЗМІ з’явилась інформація про самогубство старшого сержанта Полку особливого призначення Нацполіціі в Київській області Сергія Галасюка, який здійснював охорону будинку президента України Петра Порошенка в Козині.

Видання «Страна.ua» посилаючись на свої джерела пише, що трагедія сталася ще 23 лютого.

«Про сам факт НП з летальним результатом при забезпеченні охорони першої особи держави нашому виданню повідомило інформоване джерело через пару днів після інциденту. Поліцейський наклав на себе руки на чергуванні біля будинку Порошенко в Козині. Це старший сержант Сергій Галасюк, він приїхав в селище і змінив УГОвця. Зайшов в будку, і там застрелився”, – повідомляє видання з посиланням на свого співрозмовника.

У день смерті хлопця, 23 лютого, повідомлення і телевізійний сюжет з’явилися на сторінках видання “Правда ТУТ”. Проте на сьогоднішній день практично всі сліди їх існування “зачищені”. Спочатку була видалена відповідна сторінка на сайті “Правда ТУТ”, потім перестав бути доступним youtube-канал ресурсу.

 

Загрузка...