Олімпійська спільнота Львівщини вітає з Днем міста

Олімпійська спільнота Львівщини вітає з Днем міста

Олімпійська спільнота Львівщини вітає з Днем міста та запрошує завтра долучитися до фестивалю «Святкуймо Воскресіння разом» у “Шевченківському гаю”, де вперше відбудуться спортивні події.

Цієї неділі, 5 травня, відділення НОК України у Львівській області спільно з обласним центром «Спорт для всіх» долучиться до проведення 11-го благодійного фестивалю “Святкуймо Воскресіння разом”. Відтак, вперше в межах фестивалю відбудуться спортивні події — Великодній забіг та Великодня олімпійська розминка. Забіг пройде для молодшого покоління (від 8 до 13 років) та для учасників 14-ти років і старші. Реєстрація о 14 год., початок забігу — 15 год.

Місце зустрічі — Музей народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького (“Шевченківський гай”).

Взяти участь зможуть усі охочі: діти, дорослі, сімейні групи, адже дистанція є доволі символічною (до 1 км) — і це чудова нагода випробувати свою фізичну форму та заразом зробити добру справу. Найкращі бігуни отримають медалі.

Ще однією спортивною родзинкою заходу стане Великодня розминка, яку проведе всесвітньовідомий боксер Роман Джуман — майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу, старший тренер Академії боксу ім. Андрія Котельника.

Загалом свято у Шевченківському гаю триватиме з 11 до 21 години.

Під час фестивалю також діятимуть близько 15 розважальних майданчиків (театральні, молодіжні, інтелектуальні, дитячі, співочі, сімейні тощо), відбудеться концертна програма за участю відомих українських музикантів (Соломія Чубай з гуртом «Джалапіта», гурт «Дико Brass», гурт «Popry vse», ХАС, Софія Федина та багато інших), водитимуть гаївки і проводитимуть благодійну лотерею.

Зібрані кошти використають на кілька благодійних проектів: для підтримки хірургічного відділення Шпиталю Шептицького; на підтримку соціального служіння Церкви для нечуючих (проект «Почуй мене»), розвиток освітнього «Центру Дзеровича» та підтримку роботи Церкви з молоддю.

Як зазначають організатори змагань, фестиваль “Святкуймо Воскресіння разом” — це дійство, де оживає традиція, де українці в єдності святкують Воскресіння Господнє, де лунає сміх, де затишно серед хатин, де панує радість. У цей день Гай стає домом, який переповнений відчуттям тепла у колі друзів та родини. Фестиваль організовує БО “Фундація Духовного Відродження” ЛА УГКЦ за підтримки партнерів.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM