ООС: було зафіксувано обстріли дітей бойовиками Російської Федерації

Опубліковано 5 Листопада 2019 о 10:28

Незаконні російські формування відкрили вогонь по дітях. Про це інформує штаб Операції об’єднаних сил.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ наводить дані про отримані травми найманцями РФ зі стрілецької зброї 16-річного підлітка.

Власне, інцидент трапився 21 вересня 2019 року, в кав’ярні на вулиці Войкова, у населеному пункті Золоте-5, на тимчасово непідконтрольній Україні території.

«1 листопада, команда СММ уточнювала повідомлення про те, що, 21 вересня 2019 року, хлопець (16 років) отримав поранення, внаслідок вогню зі стрілецької зброї у н. п. Золоте-5 (Михайлівка; непідконтрольний урядові, 61 км на північний захід від Луганська). У лікарні в н. п. Первомайськ (непідконтрольний урядові, 58 км на захід від Луганська) медпрацівники повідомили про те, що, 21 вересня 2019 року, в лікарню доправили хлопця, якому зробили операцію у зв’язку з пораненнями ребер, внаслідок вогню зі стрілецької зброї», — йдеться у звіті СММ ОБСЄ за 2 листопада 2019 року.

За словами медпрацівників, у лікарні хлопцю також надано психологічну допомогу.

Додамо, 1 жовтня 2019 року, матір (40 років) хлопця та 5 сусідів (віком 55–65 років) повідомили, що хлопчину поранили вогнем зі стрілецької зброї після урочистостей з нагоди Дня села.

Наразі, командування Об’єднаних сил закликає утримуватися від поїздок на непідконтрольну територію з метою безпеки.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM