ООС: було зафіксувано обстріли дітей бойовиками Російської Федерації

Незаконні російські формування відкрили вогонь по дітях. Про це інформує штаб Операції об’єднаних сил.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ наводить дані про отримані травми найманцями РФ зі стрілецької зброї 16-річного підлітка.

Власне, інцидент трапився 21 вересня 2019 року, в кав’ярні на вулиці Войкова, у населеному пункті Золоте-5, на тимчасово непідконтрольній Україні території.

«1 листопада, команда СММ уточнювала повідомлення про те, що, 21 вересня 2019 року, хлопець (16 років) отримав поранення, внаслідок вогню зі стрілецької зброї у н. п. Золоте-5 (Михайлівка; непідконтрольний урядові, 61 км на північний захід від Луганська). У лікарні в н. п. Первомайськ (непідконтрольний урядові, 58 км на захід від Луганська) медпрацівники повідомили про те, що, 21 вересня 2019 року, в лікарню доправили хлопця, якому зробили операцію у зв’язку з пораненнями ребер, внаслідок вогню зі стрілецької зброї», — йдеться у звіті СММ ОБСЄ за 2 листопада 2019 року.

За словами медпрацівників, у лікарні хлопцю також надано психологічну допомогу.

Додамо, 1 жовтня 2019 року, матір (40 років) хлопця та 5 сусідів (віком 55–65 років) повідомили, що хлопчину поранили вогнем зі стрілецької зброї після урочистостей з нагоди Дня села.

Наразі, командування Об’єднаних сил закликає утримуватися від поїздок на непідконтрольну територію з метою безпеки.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!