Опитування: Чи користуєтеся Ви ременем безпеки в автомобілі?

За останніми підрахунками ГО “Vision Zero”, які були проведені спільно з Центром демократії та верховенства права в межах кампанії “За безпечні дороги”, відповідальних водіїв в Україні у 2018 році було 23 %, а це, до слова, кожен четвертий українець. Про це пише “Львівська пошта”.

Якщо зосередитись окремо на Львівщині, то, зі слів Катерини Рибій, речниці Патрульної поліції Львівської області, лише кожен десятий мешканець області використовує пасок безпеки, коли вирушає у дорогу. До слова, українці використовують спеціальні автомобільні крісла лише для 12 % дітей, віком до 6 років, однак майже ніколи для старших дітей.

Від початку року на автошляхах області, внаслідок ДТП, загинуло 189 людей, ще 2035 — отримали травми різного ступеня важкості. Наслідки аварій могли б бути не такими сумними, якби учасники дорожнього руху дотримувались одного простого, але дуже важливого правила — сідаючи за кермо, неодмінно пристебніть пасок безпеки! Адже під час аварії він на 50–60 % зменшує ймовірність загибелі людей, які знаходяться на передніх сидіннях. Коли ж йдеться про тих, хто їде позаду — ремінь запобігає до 75 % летальних випадків. Такий самий ефект дає і спеціальне дитяче крісло для перевезення неповнолітніх.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!