Організація другого туру виборів президента України: бюлетені ще не надруковані (відео)

Опубліковано 1 Квітня 2019 о 20:09

Заступник голови Центральної виборчої комісії Євген Радченко, в ексклюзивному коментарі “Прямому”, розповів про наступні кроки для організації другого туру виборів президента України.

“Є кілька достатньо серйозних речей, які ЦВК повинна буде виконати в дуже стислі терміни. Перша серйозна річ — це формування окружних виборчих комісій, а потім, відтак, окружні новосформовані комісії формуватимуть дільничні. Зараз буде змінено принцип формування цих комісій. Кожен з кандидатів, який буде включений до бюлетеню для повторного голосування, має право на однакову частку в складі окружних та дільничних виборчих комісій. Окружні виборчі комісії формуються в складі 14 осіб — по 7 сім від кожного кандидата”, — розповів Радченко.

Він наголосив, що це означатиме, що кожен з кандидатів має дуже мало часу для того, щоб зібрати свої пули, і встигнути подати подання до ЦВК. ЦВК у свою чергу має дуже швидко їх перевірити і затвердити.

“Наступний момент — це друк виборчих бюлетенів для повторного голосування. Тому що, незважаючи на величезну кількість інформації про те, що ЦВК начебто вже замовила і надрукувала бюлетені, це не так. Ми будемо їх тільки друкувати. І третя значна та серйозна частина робота — це встигнути доставити бюлетені до виборчих дільниць для того, щоб виборці знову-таки проголосували”, — додав Радченко.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM