Особливості матеріалів корпусу у смартфонах

14-го вересня 2021 року побачило світ iPhone 13. Шанувальники нової техніки вже змогли по достоїнству оцінити його і виділити основні переваги, серед яких знаходиться міцний корпус. При цьому явних відмінностей моделі від попередньої серії не спостерігається, за винятком більш потужного «заліза», здатного витримувати значні навантаження.

З чого створюється корпус для смартфонів

Чим популярніша новинка, тим краще її технічні характеристики. Наприклад, корпуси айфонів виконуються з міцного металу, завдяки чому моделі не розбиваються під час падіння. Також користувачі встановлюють додаткове захисне скло, запобігаючи найменші пошкодження екрана. Подібне рішення дозволяє убезпечити техніку по максимуму.

Усередині корпусу розташовані важливі частини пристрою – батарея, плата, дисплей і т. Д. Над зовнішнім виглядом і характеристиками міцності працює команда дизайнерів, намагаючись зробити гаджет красивим і практичним. До основних матеріалів, які використовуються під час робочого процесу, відносяться:

  • пластик;
  • метал;
  • високоміцне скло.

Щоб продовжити термін використання моделі, можна зберігати її в спеціальному чохлі, а також встановити додатковий захист. Це врятує гаджет в разі сильного падіння. У новому поколінні смартфонів матеріал корпусу також захищений від корозії. Він не псується при контакті з водою і іншими рідинами, завдяки чому термін експлуатації телефону збільшується.

Знайти і замінити корпус непросто, особливо якщо мова йде про нову модель, нещодавно побачила світ. Оригінальні комплектуючі від виробника обійдуться дорого, частини іншої техніки можуть не підійти. 

Пластик, метал і скло як матеріали для корпусу

Перші два використовуються в 90% випадків. Відмінні риси пластика – дешевизна, пластичність (якщо казати про дизайнерських рішеннях), міцність, зносостійкість і відсутність перешкод. Ці характеристики роблять матеріал популярним. При цьому у нього є недоліки – відсутність захисту від перегріву системи і передача енергії від механічних ударів всередину корпусу, через що страждають важливі елементи. Іншими словами, пластик захищає від несильних падінь і незначних ударів, але в інших ситуаціях гаджет здатний серйозно постраждати.

Метал в цьому плані більш стійкий. До основними параметрами цього матеріалу відносяться:

  • підвищена теплопровідність;
  • міцність (приймає удар на себе);
  • довговічність.

Матеріал, створений із сплавів алюмінію, складно пошкодити або зламати.