Особливості вступної кампанії-2020: пам’ятка абітурієнту

Опубліковано 5 Серпня 2020 о 14:30

1 серпня в Україні стартувала вступна кампанія, тож  вступники уже можуть створити е-кабінет, а згодом  подати через нього електронні заяви на вступ до закладів вищої освіти.

Як повідомили у пресслужбі ЛОДА, зважаючи на карантин, терміни вступної кампанії змістилися і цьогоріч для вступників на навчання для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» вона відбуватиметься в такій послідовності:

1 серпня — реєстрація електронних кабінетів випускників

Для реєстрації абітурієнту потрібна адреса його електронної скриньки, серія та номер свідоцтва про повну загальну середню освіту і номер та пароль сертифікату ЗНО.

До електронного кабінету випускник повинен завантажити необхідні для вступу дані. Зокрема, скан-копію додатку до атестату. Наголосимо, що завантажувати потрібно саме сторону із оцінками.

13–22 серпня — подача електронних заяв до ВНЗ

Наголосимо, що абітурієнти, які мають пільги, ДО 13 СЕРПНЯ (!) повинні звернутися до ВНЗ з документами, які підтверджують їхнє право на участь у вступі на спеціальних умовах, щоб університет вніс їх до реєстру пільговиків — це одне із нововведень 2020-го року.

Зазначимо, що до закладів вищої освіти можна подавати не більше 5 заяв на будь-які спеціальності на бюджетні конкурсні пропозиції.

27 серпня до 12:00 год. — оприлюднення рейтингових списків абітурієнтів рекомендованих на бюджетну форму навчання.

До 5 вересня — подача документів до ВНЗ

Випускники, які отримали рекомендації, мають принести особисто або надіслати поштою копію паспорта, оригінали атестату та додатку до атестату, сертифікат ЗНО та інформаційні картки ЗНО, а також 4 фотографії, розміром 3х4.

Для студентів, які планують здобути ступінь вищої освіти «магістр», вступна кампанія відбуватиметься в такій послідовності:

  • 1 серпня — реєстрація електронного кабінету;
  • 5–22 серпня — подача заяв та документів;
  • 1 вересня — оприлюднення рекомендацій на зарахування на бюджет;
  • До 11 вересня — зарахування на навчання за кошти державного бюджету;
  • До 30 вересня — зарахування на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб.

Нагадаємо, на сайті МОН розміщені інструкції та відеороз’яснення щодо того, як створити електронний кабінет і подати через нього заяви на вступ до закладів вищої освіти.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM