П’яні учні влаштували танці на даху автомобіля під час урочистої лінійки

У Подільську поліцейські притягнули до відповідальності юнаків, які перебували на території навчального закладу у нетверезому стані та порушували публічний порядок. Подія сталася сьогодні, 1 вересня. Перед початком урочистостей до Дня знань у двір Подільського професійно-технічного ліцею заїхав автомобіль “ВАЗ”, на даху якого під голосну музику влаштували танці двоє юнаків.

Як інформує «Варта1», у Нацполіції Одеської області повідомили, що у відділі поліції, куди були запрошені водій та пасажири транспортного засобу, з’ясувалося, що у всіх — наявні ознаки сп’яніння. За появу у громадському місці у п’яному вигляді на 16-ти та 17-річного братів поліцейські склали протоколи за ст. 178 КУпАП, а на старшого з них — ще й за дрібне хуліганство (ст. 173 КУпАП). 18-річний водій автомобіля за кермування транспортом у нетверезому стані відповідатиме за ст. 130 цього ж кодексу.

«Адміністративний протокол ювенальні поліцейські склали ще на одного неповнолітнього — 17-річного студента цього навчального закладу, який прийшов на лінійку у стані сп’яніння. Урочисті заходи відбулися за планом, а правопорушники відповідатимуть згідно з чинним законодавством», — прокоментував подію начальник Подільського РУП Олександр Ноздратенко.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!