Падіння російського поета на Львівщині (фото-відео)

Бюст Пушкіна в Золочеві гепнувся сам – таким є попередній висновок правоохоронців НПУ Львівської області. Сьогодні, 2 липня, близько 09.00, у Золочівський відділ поліції надійшла інформація від працівника комунального підприємства про те, що у сквері на перехресті вулиць Коперника – Шухевича, біля постаменту виявлено погруддя віршописця. 

Тож на місці події працювала слідчо-оперативна група. Вона й встановила, що руйнування пам’ятника сталося внаслідок природних причин – зношення матеріалу та несприятливої погоди. Обставини події встановлюються.

Про трафунок йдеться також у повідомленні мера Золочева на його сторінці в соцмережі. Градоначальник застерігає, що у падінні погруддя немає жодної політики. Й згадує, як депутати міськради нещодавно обговорювали питання про перейменування скверу Пушкіна – у сквер Пам’яті Героїв. Хто зна, може це також подіяло на камінь постаменту й він осипався?

Однак, проросійська преса України вже поспішила вчинити галас про засилля невідомих вандалів у Золочеві, які ніби-то поглумилися над кам’яною подобою російсько-африканського поета. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!