Пам’ять загиблих під Зеленопіллям вшанували молитвою в Гарнізонному храмі Львова (фото)

Сьогодні, 11 липня, виповнюється четверта річниця підлої атаки російських військ під Зеленопіллям. У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра й Павла відбулася Божественна літургія за упокій душ померлих воїнів. Про це йдеться на сайті прес-служби ЛОДА.

Вшанувати пам’ять полеглих прийшли керівництво області, родичі, близькі, бойові товариші загиблих під Зеленопіллям, волонтери та мешканці міста й регіону.

У ніч на 11 липня 2014 року прикордонники із 2-ї мотоманевреної групи Державної прикордонної служби України, а також військовослужбовці Збройних сил України, що входили до батальйонної тактичної групи, сформованої з підрозділів 24-ї механізованої, особовий склад якої – це переважно уродженці Львівщини, (Яворівський район Львівської області), 72-ї механізованої (Біла Церква, Київська область) та першого батальйону 79-ї аеромобільної (місто Миколаїв) бригад вийшли в опорний пункт у районі селища Зеленопілля.

Їхнім завданням було прикриття визначеної ділянки Державного кордону. Але о 4 годині 30 хвилин ворожа реактивна артилерія (із застосуванням системи залпового вогню БМ-21 «Град») несподівано й підступно завдала потужного удару по позиціях українських військ. 

 

 

Загрузка...