Пам’яткоохоронця Львівщини, Василя Петрика суд взяв під варту (фото)

Галицький районний суд Львова сьогодні обрав запобіжний захід у вигляді утримування під вартою відомого на Львівщині пам’яткоохоронця і новоспеченого керівника управління охорони об’єктів культурної спадщини ЛОДА Василя Петрика. Про це повідомляє “Львівський портал”.

Суд задовольнив клопотання прокуратури і взяв під варту пам’яткоохоронця Василя Петрика з можливістю застави у розмірі 567 тисяч гривень.

Фото: “Львівський портал”

Адвокат Тетяна Кочірко заявила у коментарі “Львівському порталу”, що рішення суду будуть оскаржувати, оскільки вважають його необґрунтованим.

«Ми будемо оскаржувати ухвалу в апеляційному суді, оскільки вона є безпідставною і необґрунтованою», — розповіла кореспонденту видання Тетяна Кочірко.

Проти  Василя Петрика відкрили провадження через нібито розкрадання бюджетних коштів під час робіт у нацзаповіднику «Древній Звенигород».

Сам посадовець всі звинувачення відкидає і вважає кримінальну справу «притягненою за вуха» через його боротьбу за Миколаївську фортецю — невизнану дотепер пам’ятку, яку хочуть знищити задля видобутку піску.

Нагадаємо, що вчора посадовець розповів свою позицію щодо справи, яку вважає політичним  замовленням.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!