Пасажирів потягу “Київ–Перемишль” повиганяли з вагонів: шукали вибухівку (ФОТО, ВІДЕО)

Під час недільного контролю поїзду “Київ–Перемишль”, на польській стороні кордону, сталася незвичайна ситуація — евакуювали близько 500 чоловік, люди з багажем самостійно добирались до пункту пропуску “Шегині–Медика”, відповідно утворились довжелезні черги. Про це пише польське видання “nowiny24.pl”.

Митники знайшли чемодан без власника, до якого нікого не допускали.

“Людям з вагону, в якому знаходився чемодан, наказали перейти до іншого. Ми весь час були в поїзді, і через 1,5 години вони заявили, що відбудеться евакуація поїзда. Підозрювали бомбу. Вони кинули нас на платформу без будь-якої допомоги”, — повідомив пасажир потягу. 

Усі служби працювали на місці події. Евакуйовано близько 500 осіб. Масова евакуація людей спричинила колапс роботи пропускного пункту.

“Люди з багажем, розгублені самостійно добирались до Перемишля (близько 20 хвилин автобусом)”, — зазначає Monika Stanny, як пише “Nasze Słowo”.

“Не знайшли власника валізи. Тому потяг не міг поїхати далі, прикордонна служба залишилася перевіряти що то за валіза і що там”, — розповіла нам одна з пасажирок цього потягу. Прикордоний контроль пасажири пройшли ще у потязі.

На переході “Шегині–Медика” утворились довжелезні черги. Навіть на пішому переході доводилося чекати багато годин.

“Автівки ж навіть не впускають формувати чергу в селі, тому вони очікують ще на проміжку траси в лісі та меншими партіями заїжджають до прикордонного пункту. Попри досить оперативну роботу прикордонників з обох сторін, ситуація критична”, — зазначили у дописі.

Фото: “Nasze Słowo”, “nowiny24.pl”

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!