Патрульні розшукали викрадачів автомобіля на іноземній реєстрації (фото)

Вчора, 24 травня, патрульні 3 батальйону почули в радіоефірі орієнтування на автомобіль “Volkswagen Passat” на іноземній реєстрації, яким незаконно заволоділи. З оперативної інформації, інспектори дізналися, що транспортний засіб може бути на вулиці Шевченка. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції.

Там патрульні й виявили згаданий автомобіль. Двері були відкриті, проте в салоні нікого не було. Неподалік, інспектори побачили двох чоловіків, які спостерігали за ними, та видалися патрульним підозрілими.

До них підійшли, представилися, та запитали чи бачили вони хто припаркував цей автомобіль. Чоловіки помітно нервували та не могли чітко відповісти на запитання офіцерів.

Відповідно до ст. 34 Закону України «Про Національну поліцію» патрульні вирішили провести поверхневу перевірку, у ході якої, в одного з осіб виявили документи на автомобіль “Volkswagen Passat”, який викрадений.

Їх встановили в базі даних, це — 27-річний та 19-річний мешканці Львівської області. Осіб передали слідчим Городоцького відділу поліції.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM