Патрульні склали на водіїв громадського транспорту 100 адміністративних матеріалів

На Львівщині тривають заходи «Перевізник-зима». Починаючи з 17 листопада і впродовж місяця патрульні Львова активно перевіряють маршрутки як міські так і міжміського сполучення. Про це інформує Патрульна поліція Львова.

Також, слідкують за тим чи дотримуються правил дорожнього руху водії громадського транспорту та законодавства у сфері перевезення.

Відтак, вже виявили та оформили 100 адміністративних матеріалів на водіїв маршруток. Найчастіші порушення законодавства, допущених водіями автобусів – це порушення правил зупинки під час здійснення посадки (висадки) пасажирів і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів та відхилення від визначеного маршруту руху, не заїзд на автостанцію. Найбільше постанов винесли патрульні Львова за керування водієм транспортним засобом, який використовується для надання послуг з перевезення пасажирів, що має несправності. Штраф за таке порушення – 680 гривень.

Інспектори виявили майже 40 несправних маршруток. Закликаємо перевізників подбати про безпеку пасажирів і забезпечити справний технічний стан транспортних засобів, які використовують для перевезення.

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!