Патрульні упродовж зміни врятували жінку від інсульту та дім від пожежі (відео)

Патрульні врятували жінку у якої стався інсульт, дім від пожежі. Про це розповіли у пресслужбі патрульної поліції Львівської області.

Усе перелічене здійснив один і той самий екіпаж впродовж зміни.

Патрульні 4 батальйону Юрій Цебенко та Роман Страмик вчора, близько 21-ї години отримали виклик від мешканця будинку на вулиці Володимира Великого, про те, що їхня самотня сусідка другий день не виходить на зв’язок.

Поліцейських зустріли схвильовані мешканці. Інспектори Юрій та Роман постукали у двері 78-річної жінки і почули стогін та щось схоже на прохання про допомогу. Патрульні зателефонували до неї, однак слухавки львів’янка не підняла.

Екіпаж негайно зателефонував в ДСНС і попросив допомоги дістатися в помешкання на 4 поверсі. Не можна було зволікати ні хвилини, адже стало зрозуміло, що життю жінки загрожує небезпека.

Читайте також:   У Львові сталася пожежа в житловому будинку (відео)

Рятувальники приїхали швидко, однак дерева не дали змоги під’їхати до будинку. Відтак, напарники вирішили скористатися драбиною і спуститися з вікна 5 поверху в помешкання жінки.

На поліцейського Юрія Цебенка рятувальники закріпили страхувальні карабіни і він спустився до місця призначення. Тим часом напарник вже чекав вказівок.

Потрапивши через вікно в помешкання, інспектор побачив на увімкненій плиті каструлю, що вже горіла. Юрій негайно вимкнув газ.

У квартирі лежала жінка в безпорадному стані. Поліцейські одразу викликали швидку, адже побачили у неї усі ознаки інсульту.

Патрульні допомогли медикам знести жінку до карети швидкої. Її негайно шпиталізували.

Згодом, мешканці зателефонували на лінію “102” з офіційною подякою екіпажу.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!