Переможцем Всеукраїнських змагань серед студентів «Круті перегони» став курсант зі Львова (ФОТО)

У Києві відбулися перші Всеукраїнські змагання серед студентів “Cool Race” («Круті перегони»). Участь у змаганнях взяли близько 80 студентів та студенток з майже 40 вищих навчальних закладів, які представляли 20 регіонів України. Що стосується військових вишів, то єдиним представником тут була Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Як розповів викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту Національної академії майор Ігор Лотоцький, змагання “Cool Race” — це фактично змагання з подолання смуг перешкод.

— Їх на цих стартах було три. Ці смуги коротші та легші за звичні нам військові. Їх довжина всього 50 метрів і налічують вони 6-8 перешкод, серед яких мости, балки, тумби, проломи у стіні тощо, — розповів офіцер. — Формат змагань передбачав два етапи — відбір та фінал, до якого потрапили 4 учасники та 4 учасниці з найкращим часом.

Національну академію і загалом Збройні Сили представляли курсанти Марія Мартинова та Дмитро Бондаренко. Дмитро, власне, вийшов у фінал турніру, а згодом став його переможцем серед чоловіків.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!