Переселенка з Луганська поскаржилася, що в українському банку їй не поміняли російські рублі із зображенням Криму (ВІДЕО)

Переселенка з Луганська Дарина Воскресенська поскаржилася, що в українському банку їй не поміняли російські рублі, на яких був зображений тимчасово окупований Крим. На критику жінка відреагувала, пославши всіх людей, “які пишуть гидоти”, “гуляти лісом”.

Як інформує «Варта1», з посиланням на «Думку», відповідні відео Воскресенська опублікувала на своїй сторінці в “Instagram” у форматі сторіс. Відзначимо, що українка займається перманентним макіяжем у Києві й більшість постів в її акаунті присвячені роботі.

Воскресенська, розповідаючи передплатникам про інцидент в банку, показала російські гроші. Вона зазначила: у неї прийняли всі купюри, крім тих, де зображений Крим. Жінка сказала, що не розуміє, чому так сталося.

У мережі знайшли старі фотографії жінки. На одній з них в геолокації вказано “Донецьк, Росія”.

“Зараз боти починають писати мені погані коментарі”,поскаржилася блогер, підкресливши, що нікого образити не хотіла.

“Так, я родом з Луганська. Так, у нас на даний момент там ходить інша валюта. Не тому, що це ми вибрали, а тому, що там на даний момент так. І шановні мої дорогі люди, які зараз пишуть гидотигуляйте лісом, ось і все”,заявила вона.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!