Перевірити якість та стан водойм на Львівщині можна на інтерактивній мапі (фото)

У вівторок, 30 червня, у департаменті екології та природних ресурсів  оприлюднили інтерактивну мапу, на якій кожен охочий може ознайомитись з інформацією про екологічний стан річок України, повідомляють у пресслужбі Львівської ОДА.

Скористатись інтерактивною картою «Моніторинг та екологічна оцінка водних ресурсів України», можна на офіційному вебсайті Держводагенства України, яка доступна за посиланням. 

Інтерактивна карта показує результати моніторингу якості поверхневих водних об’єктів, що дає можливість оцінити стан водного об’єкта та порівняти його з встановленими нормами.

Це мапа України з нанесеними на ній мітками різних кольорів. Кожен колір має значення — показує реальний екологічний стан водойм.

Читайте також:   Завтра у Львові ремонтуватимуть електромережі: які райони залишаться без світла

Онлайн система надає інформацію щодо:
• водного об’єкта, на якому проводиться моніторингу вод;
• показників, за якими проводяться дослідження;
• періодичності здійснення вимірювань;
• лабораторій, які здійснюють відбір проб та проводять вимірювання.

Якщо користувача цікавить якість води у попередні періоди, зручний інтерфейс дозволить вибрати та проаналізувати дані за бажані проміжки часу.

Окрім того, можна скористатися даними програми державного моніторингу вод, які опубліковані Держводагенством на Порталі відкритих даних у csv форматі за посиланням.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!