Під час фестивалю “Файне місто” 17 відвідувачів залишились без телефонів

Близько двохсот працівників Головного управління Нацполіції краю, роти поліції особливого призначення, бійців спецпідрозділу “Тернопіль” несли цілодобову службу на території фестивалю “Файне місто”. Про це відзвітувалися у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

“До поліцейських надійшло 17 повідомлень від учасників фестивалю щодо крадіжок їхнього майна. Усі стосувалися мобільних телефонів. Дані факти внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань”, — йдеться у повідомленні.

Перед початком заходу вибухотехніки та кінологи зі службовими собаками перевірили місце проведення на відсутність вибухонебезпечних предметів. На “Файному місті” в цілодобовому режимі працював оперативний штаб.

Упродовж шести днів тернопільські правоохоронці стежили за безпекою людей. Вони патрулювали місце масового скупчення, запобігали правопорушенням, забезпечували рух на автошляхах та стежили за дотриманням правил паркування.

Відвідали фестиваль близько 70 000 глядачів. Завдяки посиленим заходам безпеки порушень публічного порядку допущено не було.

“Файне місто” — український музичний фестиваль просто неба, що проходить щорічно в Тернополі від 2013 року. Назва походить від назви пісні гурту “Братів Гадюкіних” “Файне місто Тернопіль”. Фестиваль позиціонує себе як майданчик для єднання України та популяризації української культури. Участь беруть триб’ютори всесвітньо відомих рок-гуртів.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!