“Під час заходів приурочених 9 травню, виявлено “колорадську” стрічку у бабусі”- Ігор Зінкевич

Опубліковано 9 Травня 2017 о 12:56

Урочисті заходи, які відбулися з нагоди вшанування пам’яті полеглих воїнів у часи Другої світової війни 9 травня, на Пагорбі слави на вулиці Пасічній, біля Монументу слави на вулиці Стрийській та на Марсовому полі пройшли доволі спокійно. Про це інформує голова виконкому ГО “Варта 1” Ігор Зінкевич, який брав участь у забезпеченні правопорядку з боку громадськості.

“Загалом все пройшло досить спокійно. Єдиний інцидент трапився із жінкою віком приблизно 60 років, яка намагалася пройти на Пагорб Слави з «георгіївською стрічкою». На прохання присутніх утриматись від провокації, жінка із невеликим скандалом зняла її та сховала. Проте біля входу цю стрічку знайшли та привселюдно спалили. Правоохоронці та представники громадських організацій контролювали порядок у посиленому режимі”- розповідає Варті 1 Ігор Зінкевич.

Участь в урочистих заходах взяли також ветерани, які прийшли у супроводі своїх рідних та близьких.

Фото із Пагорба слави, біля якого відслужили молобень. Прийшло близько 200 осіб.

“Ажіотаж відбувся довкола чоловіка віком 70-75 років, який прийшов на Пагорб слави у формі з медалями. Чоловік розповів, що медалі насправді належать його батьку, а форму він собі пошив. Серед присутніх були бажаючі зроби фото із цим чоловіком”- зазначив Ігор Зінкевич.

Біля Монументу слави лише поодинокі люди поклали квіти. Більшу частину присутніх склали журналісти та правоохоронці.

На Марсовому полі священики відслужили панахиду. Участь у ній взяло приблизно 100 людей. Серед них представники ветеранських організацій, декілька ветеранів та їхні родичі.

Фото: Ігор Зінкевич

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM