Під Києвом викрали тримісячне немовля: поліція оголосила план-перехоплення

Сьогодні, близько 11:00 год., у смт Коцюбинське, викрали 3-місячне немовля, поліція ввела план-перехоплення. Про це повідомили в оперативному телеграм-каналі «Київ. Оперативний».

«До нас надійшла інформація про те, що невідома викрала 3-місячне немовля у матері і поїхала на автомобілі. У машині, разом з нею, може знаходиться ще одна людина. Зараз ми проводимо пошуки дитини», — підтвердив інформацію представник відділу комунікації поліції Київської області Микола Жукович.

За даними ресурсу «Київ. Оперативний», жінка нібито приїхала до батьків малюка для надання матеріальної допомоги. Інформація перевіряється.

“У смт Коцюбинське приїхала жінка познайомитися з незаможною сім’єю і привезти допомогу (контакти сім’ї взяла вчора ввечері в “Viber”-групі допомоги мамам). Нібито вони сусіди і їй зручно до них під’їхати і особисто познайомитися. Сьогодні вранці, приїхала і вони пішли з мамою малюка Оленою і з дитиною на пошту. Мама довірливо залишила малюка жінці й зайшла на пошту, коли вийшла — жінки з малюком не виявилося.

Це все сталося десь о 11:30 год. Зараз батьки оббігають камери, поліцію викликали.
Прикмети жінки: років 25, чорне волосся, веснянки, окуляри для зору чорні (тут не ясно оправа чорна або скла), приїхала на сріблястому “Daewoo Lanos” (# 68268KE).

Малюк одягнений в різнокольоровий комбінезон і коричневу в’язану шапку.

Адреса, звідки вкрали: Доковська, 5б, Коцюбинський район, смт Коцюбинське”, — йдеться у повідомленні.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!