Підготуйтеся до 1 вересня – завітайте на квітковий день на Шуварі

Напередодні 1 вересня всі батьки стурбовані тим, де придбати квіти, щоб при цьому заощадити сімейний бюджет. До свята оптовий ринок “Шувар” підготував для Вас вигідні пропозиції, які допоможуть зекономити та подарують радість дітям і вчителям.

У квітковому ряду “Шувару” Ви зможете придбати невеличкий вишуканий букет із сезонних квітів за оптимальною ціною. До Вашого вибору свіжі городні троянди, айстри, гладіолуси, жоржини та лілії від найкращих садівників. Завітайте на ринок 31 серпня з 08:00 до 15:00 та складіть власну ароматну композицію.

Окрім того, Ви зможете обрати квіти в горщиках і зелені вазони. Лотос, хризантема, бегонія та багато інших рослин будуть радувати Вас не тільки на День знань, але й упродовж багатьох років. Хочете здивувати своїм букетом і шукаєте щось оригінальне? Ексклюзивна пропозиція лише для клієнтів ринку “Шувар”: придбайте квітковий подарунок із солодощів у привабливій упаковці. І це ще не всі сюрпризи від ринку!

Спеціально для юних школярок у квітковому ряду працюватиме майстер, який створить для дівчаток унікальні прикраси на волосся. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!