Підозрюваного у резонансному вбивстві власниці тату-салону можуть визнати частково неосудним

Опубліковано 18 Квітня 2019 о 18:44

Кінцеве рішення залежатиме від результатів проведеної психіатричної експертизи. Мешканця Тернополя Андрія Горбатюка, який підозрюється у жорстокому вбивстві власниці тату-салону, можуть визнати частково неосудним. Про це повідомляє “УНІАН”.

 Таку думку висловив адвокат підозрюваного Ростислав Небельський, розповідають у виданні.

За його словами, підозрюваного можуть визнати частково неосудним, якщо медики дійдуть висновку, що в момент вбивства він не усвідомлював своїх дій.

«Скажімо, цей хлопець міг асоціювати себе з якимось образом, який заволодів ним на момент вчинення діяння. Треба встановити, чи таке мало місце. Сліди ікл на шиї вказують на щось незрозуміле, це не є типовим для вчинення подібних злочинів. Але все це мають з’ясовувати фахові психіатри, ключове слово в даному питанні буде за ними», — зазначив він.

За словами адвоката, лише після проведеної експертизи буде зрозуміло, чи визнають його частково неосудним.

«Про повну неосудність важче говорити, оскільки людина перебувала в соціумі і не було застережень щодо її адекватності стосовно інших людей. Водночас, є варіант неосудності — у разі наявності психічного захворювання, яке проявилося в момент діяння. Скажімо, могло бути щось, що спровокувало загострення, раптове збудження. Але це мають визначити експерти в психіатричній установі», — наголосив юрист. За його даними, така експертиза проводитися впродовж тривалого періоду.

«Фахівці мають провести з підозрюваним до місяця часу, а може і більше», — підкреслив Небельський та додав, що на таку нетипову поведінку чоловіка могли вплинути якісь фактори, що проявилося у його зовнішності.

«Якась окультна література могла вплинути на нього, якщо він захоплювалася чимось подібним. Хоча культ передбачає ще й інших учасників. Загалом, цей хлопець є загадкою», — вважає адвокат.

Нагадаємо, що вранці, 16 квітня, у власному помешканні, на вулиці Леся Курбаса, виявили понівечене тіло тернополянки, відомої тату-майстрині Тетяни Подвашецької.

На її тілі судово-медичний експерт виявив кілька ножових поранень. Подія внесена в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до статті 115 частина 1 ККУ — умисне вбивство.
Зовнішність парубок кардинально змінив п’ять років тому. У нього розрізаний навпіл язик, змінена форма вух, зроблений татуаж очей. Колір білків змінювала саме Подашевська, яку знайшли вбитою. Крім того, у парубка є вшиті під шкіру голови невеличкі роги.
За інформацією місцевих журналістів, мама парубка розповіла, що в ніч убивства син повернувся додому та зізнався в убивстві, після чого взяв із дому кілька сотень доларів, перевдягнувся і пішов із квартири.
Сьогодні хлопця затримали на автовокзалі.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM