Підозрюваному у зґвалтуванні 12-річного хлопчика продовжили запобіжний захід

Підозрюваному у резонансному злочині, зґвалтуванні 12-річного хлопчика, продовжили запобіжний захід ще на два місяці — до 19 листопада. 18-річному Мирославу М. суд продовжив запобіжний захід. Про це пише видання “Високий замок”.

Таку інформацію виданню надав адвокат потерпілої родини Іван Василишин.

Нагадаємо, 18 червня, серед білого дня педофіл зґвалтував 12-річного хлопчика. Злочин стався у віддалених хащах району Левандівка, куди негідник заманив дитину. Того ж дня за підозрою у вчиненні цього злочину затримали 18-річного третьокурсника Львівської політехніки Мирослава М.

Потерпіла родина Софії та Олега Яцківих вирішила зробити справу максимально публічною.

Так, 19 червня, потерпілий хлопчик під час проведення упізнання вказав поліції на свого кривдника. Під час затримання Мирослав М. зізнався у скоєному злочині, але згодом його родина зайняла позицію — відкидати всі звинувачення. 20 червня Залізничний райсуд Львова обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 60 діб без права внесення застави. Згодом, суд продовжив запобіжний захід ще на місяць.

Як розповів адвокат Іван Василишин, слідство триває так довго, оскільки ще не проведені всі експертизи. Складність у тому, що в цих експертизах є своя специфіка. Слідчі кажуть, повністю вони будуть готові приблизно на 19 грудня цього року. Тож можна припустити, що запобіжний захід будуть продовжувати ще. Обурення громадськості й батьків потерпілого хлопчика викликає те, що судові засідання з продовження запобіжного заходу проводяться у закритому режимі. Відповідно ніхто не знає, коли вони відбудуться і яке рішення винесуть. Адже справа резонансна, а через таку юридичну процедуру складається враження, що її замовчують. Батьків та усіх небайдужих до цієї справи обурює припущення, що злочинець може залишитися непокараним.

Читайте також:   У Кропивницькому декан університету вимагав від студентів більше 10 тисяч доларів за допуск на пари

Утім, за інформацією видання, суди традиційно проводять засідання у справах зґвалтування закритими, оскільки учасникам справи треба розповідати різні неприємні для них нюанси.

Тим часом, за словами Івана Василишина, сторона обвинуваченого зайняла позицію, що його буцімто обмовили. Мають свого адвоката.

Підозрюваний перебуває в СІЗО, здоровий, почувається добре.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!