Підсумки візиту на Львівщину міністра МОЗ: зміни очікують Лабораторний центр (відео)

У понеділок, 22 червня, на Львівщині з робочим візитом перебуває міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Про це повідомляла “Варта1”.

Він зазначив, що в регіоні за минулу добу було підтверджено 200 нових випадків захворювання коронавірусів, відповідно приїхав розібратися в ситуації.

На брифінгу міністр повідомив, що за час візиту він проінспектував чотири заклади охорони здоров’я.

“Я відвідав чотири лікарні. Три лікарні які працюють з хворими на COVID 19, обласна інфекційна лікарня, центр легеневого здоров’я, 8-ма лікарня та Західно-український дитячий центр. Щодо підсумків мого візиту — прийняте рішення щодо обов’язкового підсилення керівництва Лабораторного центру, тому, що та черга яка була створена і яку довелося розвантажувати по лабораторіям інших областей — не допустима”, — повідомив Степанов.

Міністр додав, що буде інша людина, виконуючим обов’язки центру, яка буде безпосередньо керувати цим процесом.

Крім того Максим Степанов повідомив, що вже введено Лабораторний центр Держпродспожив служби, який на сьогодні вже почав працювати, але вони роблять 30–40 тестувань при потужності й можливостях проводити 300 тестувань.

Проблематика значиться у браку кадрів.

Степанов домовився з заступником голови Львівської ОДА Іваном Собком про підсилення кадрового резерву найближчими тижнями, щоб вийти на повну потужність.

Загалом, він повідомив, що ситуація на Львівщині є напруженою, проте контрольованою.
Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.