Пікет під ДБР: проти обшуку в Марусі Звіробій (фото, відео)

Сьогодні, о 16.00 год., відбувся пікет під регіональним представництвом ДБР у Львові, по вул. Максима Кривоноса, 6, повідомляє “Варта1”.

Інформація з події у Facebook: “45 років тому від рук НКВД загинула дисидентка Алла Горська, одна з тисячі тих, хто боровся за свободу. Цих катів уже немає, але їх діло живе. Сьогодні в Україні правоохоронні органи використовуються для політичних репресій проти тих, хто готовий відстоювати незалежність. На замовлення реваншистів заведено кримінальні справи проти бойових офіцерів, які відроджують боєздатність армії, проти політиків і громадських діячів, які публічно виступають проти зради державних інтересів.

А нині вдосвіта в кращих традиціях НКВС було проведено обшук з маски-шоу в Марусі Звіробій, з порушенням усіх процесуальних норм і прав на захист. Вони знущаються з тих, хто захищав нас і нашу землю. Вони поводять себе так, як вели себе радянські кати українського народу.

Сьогодні порушили закон проти Марусі, завтра вони будуть у вас вдома, шукати зачіпок, щоби закрити вас і закрити ваш рот. Змовчимо сьогодні, — завтра нас захищати буде нікому. Виходьте і скажіть — ні політичним репресіям!”

Фото та відео: “Варта1”

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!