«Піккардійська терція» і Оксана Муха перенесли свої концерти на Львівщині

У зв’язку з жалобою через авіакатастрофу українського лайнера в Ірані, перенесено концерти «Піккардійської терції» і Оксани Мухи, які мали відбутися у Львові та Самборі.

Про це повідомила промоменеджер артистів Галина Гузьо, на своїй сторінці у “Facebook”.

«Різдвяні концерти «Терції» «Казка на білих лапах», які мали відбутися на сцені Національного театру ім. М. Заньковецької сьогодні, 9 січня, — переносяться на завтра, 10 січня. Квитки, придбані на сьогодні, автоматично дійсні на завтра — на 16:00 год. та 19:00 год. відповідно», — йдеться в її дописі.

Гузьо також додала, що перший концерт різдвяного туру Оксани Мухи «Тиха ніч», який мав відбутися 9 січня у місті Самбір, в Народному домі, відбудеться у неділю, 12-го січня, о 19:00 год. Усі квитки, придбані на 9-те січня, автоматично дійсні на 12-те січня.

Нагадаємо, на борту літака рейсу PS 752 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», що впав біля аеропорту Тегерана 8 січня, перебувало 11 громадян України (2 пасажири та 9 членів екіпажу), 63 — Канади, 82 — Ірану, 3 — Німеччини, 10 — Швеції, 4 — Афганістану, 3 — Великої Британії.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!