У Львові мітингують шахтарі, кінцева зупинка — ЛОДА (фото) ОНОВЛЕНО

Опубліковано 6 Лютого 2019 о 10:24

Шість автобусів везуть до нашого міста кількасот червоноградських шахтарів. Львовом крокуватиме колона мітингарів — можливі ускладнення руху. Про це інформує незалежне інформаційне агентство «ЧОРНИМ ПО БІЛОМУ».

Гірники мають на меті пішою ходою через все місто привернути увагу до своїх проблем. Про це інформагенство “Чорним по білому” повідомляють працівник державних шахт. У першу чергу, представників вугледобувної галузі непокоїть виплата заробітньої плати. “Виплатили лишень 55 відсотків за грудень, — розповідає телефоном один із шахтарів. — Можуть видавати по 2–3 відсотки від цілої зарплатні”. Друга вимога — збереження 10 відсоткової надбавки за перевиконання норми. Як пояснюють гірники, вони практично завжди розраховували на цю преміальну доплату.  

“Шахтарі пройшли площею Ринок, вулицями Руською та Підвальною до ЛОДА. Вони протестують проти невиплати заробітної плати за грудень. Проїзд біля облдержадміністрації на Винниченка ускладнений. Патрульні супроводжують колону вздовж маршруту”, — коментує подію видання “Твоє місто”.

 

За даними прес-служби Патрульної поліції Львівщини, хода шахтарів уже завершилася. 

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM