Пішла по гливи і зникла: на Львівщині швидко розшукали 77-річну бабусю (фото)

Вчора, 24 жовтня, близько 13:30 год., 77-річна мешканка села Крупське, Львівської області, вирішила піти по гливи. До вечора жінка не повернулась, вдома нічого не сказала куди і для чого йде. Жінку оперативно розшукали представники поліції, про що розповіла у коментарі онука жінки адміністрації “Варта1”.

Родичі подумали, що до сусідів пішла по молоко. При перших сутінках рідня почала її шукати. До світанку шукали бабусю самотужки, а зранку зрозуміли, що самі не впораються і зателефонували по підкріплення.

“Спочатку приїхали слідчі, і одразу викликали кінологів з собакою. За годину приїхали рятувальники. Розділились на групи і почали пошуки. Прочісували весь ліс урочища Бердо та Джерело. Це все відбувалось близько 6 годин. Знайшли бабусю завдяки собаці, який взяв слід. У велетенських хащах з драпаками”, — повідомляє Mariya Shkvyrko.

Знайшли жінку сьогодні, 25 жовтня, о 14:10 год.

“Висловлюємо щиру подяку Симчуку Андрію, Павлишину Олегу, Цупка Ігорю, Собаці Емір За порятунок зниклої бабусі.  Хлопці та їх собака дуже наполеглево працювали, зі всіх сил, уже навіть втомились, але знайшли бабусю у непролізних хащах. Професіонали своєї справи. Наша сім’я дуже вдячна”, — висловлює слова подяки Mariya Shkvyrko.

“Також висловлюємо щиру подяку слідчій групі міста Миколаїв, яка організувала пошукові дії. На жаль перебуваючи в шоковому стані не запитали їх прізвищ”, — додає пані Марія.

Як повідомили у відділі комунікації поліції у Львівській області, правоохоронці негайно розпочали комплекс оперативно-розшукових заходів, до яких були залучені працівники Миколаївського відділення поліції, рятувальники та співробітники інших підрозділів поліції Львівщини.

Зниклу жінку розшукували в лісі. Згодом, у хащах поліцейський собака взяв слід і вже незабаром її було виявлено. Життю та здоров’ю пенсіонерки нічого не загрожує.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!