Пішла за пенсією й не повернулася: убивство бабусі на Житомирщині (фото)

Опубліковано 15 Квітня 2019 о 11:30

У Попільнянському районі поліцейські затримали причетного до вбивства пенсіонерки. 12 квітня до правоохоронців звернувся мешканець району та розповів, що його тітка зникла за підозрілих обставин. Напередодні уранці, 80-річна жінка пішла отримувати пенсію і не повернулась додому. Тіло жінки цього ж дня поліцейські знайшли у лісосмузі за селом. Впродовж кількох годин встановили й причетного до її вбивства. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

Схвильований заявник розповів поліцейським, що тітка ще 11 квітня, близько 10 ранку, вийшла з дому і за добу не повернулась. Розпочавши перевірку інформації, поліцейські у першу чергу дізнались, що бабуся дійсно була у поштовому відділенні, де отримала пенсію.

— Тож однією з перших ми перевіряли версію про вчинення відносно жінки злочину з метою заволодіння грішми. Однак, під час спілкування з місцевими мешканцями ми переконались, що сторонніх людей у селі цього дня не бачили, — розповів начальник Попільнянського відділення поліції Сергій Рябушенко.

Одночасно із опитуванням мешканців щодо обставин події поліцейські проводили обстеження маршруту руху пенсіонерки та довколишньої місцевості. У результаті цих та інших заходів, близько 19:30 год., ми знайшли у лісосмузі за селом тіло жінки, прикидане сухим листям, з видимими гематомами та саднами, — повідомив Сергій Рябушенко.

Версію про вбивство з метою заволодіння коштами довелось відхилити, оскільки неподалік знаходились і речі загиблої: сумки, гаманець, телефон та інше. Втім, зібрана на місці події інформація та свідчення місцевих мешканців дозволили зробити припущення про причетність до злочину сусіда пенсіонерки, з яким у жінки були давні неприязні стосунки. Підозри підтвердились, коли окремі її особисті речі були знайдені на його обійсті.

Сам 48-річний чоловік опиратись не став і розповів, як все відбувалось. Нині усі зібрані відомості перевіряються у рамках розпочатого кримінального провадження за ознаками правопорушення передбаченого ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Підозрюваний затриманий відповідно до ст. 208 (затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM