Піцерія у Львові скасувала у суді штраф за порушення карантину вихідного дня

Галицький районний суд Львова відмовився штрафувати “Celentano Ristorante” у центрі Львова, який приймав відвідувачів під час карантину вихідного дня. Відповідне рішення суд прийняв 30 листопада. Про це йдеться у матеріалі “ZAXID.NET”.

У суботу, 14 листопада, у перший день карантину вихідного дня, ресторан обслуговував відвідувачів, не зважаючи на обмеження уряду. Однак у заклад прийшли поліцейські та склали на адміністраторку протокол через порушення карантину. Засновник мережі піцерій “Celentano” Марк Зархін розповідав виданню, що цей заклад став першим у місті, на який склали протокол за порушення карантину вихідного дня.

Як вказано у постанові Галицького райсуду Львова, поліцейські склали протокол на адміністраторку закладу. Вона не прийшла на судове засідання, однак надіслала свої письмові пояснення. Адміністраторка заявила, що вона є найманою працівницею та не може визначати час роботи закладу, а також, що адмінпротокол щодо неї складений з порушеннями. Тому вона просила суд закрити справу.

Читайте також:   З початку року на Львівщині п’ятеро людей загинуло через отруєння чадним газом

Цю справу розглядав суддя Олег Юрків. Він зазначив, що у складеному протоколі, не вказано, яку саме статтю закону «Про захист населення від інфекційних хвороб» порушила адміністраторка. Також у документі немає даних про свідків правопорушення, їхніх письмових пояснень, відсутні також будь-які інші докази (фото, відео правопорушення).

Також суддя погоджується з поясненнями адміністраторки, що вона є найманою працівницею, а не власницею закладу, тому згідно ст. 44-3 КУпАП вона не є суб’єктом цього правопорушення. Їй загрожувало від 17 до 34 тис грн штрафу.

Дослідивши матеріали справи, суддя Олег Юрків закрив провадження у справі через відсутність складу адмінправопорушення. На постанову суду ще може бути подана апеляція.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!