Пластуни спільно з GlobalLogic прибиратимуть Україну від сміття за допомогою застосунку EcoHike (фото)

photo20200813123441-dce0d7f1
photo20200813123441-dce0d7f1

Українська національна скаутська організація ГО «Пласт» та ІТ-компанія «GlobalLogic» об’єднують зусилля та запускають всеукраїнський онлайн-челендж з прибирання. Про це розповіли у пресслужбі міської ради.


ГО «Пласт» та компанія «GlobalLogic» підписали Меморандум про співпрацю, щоб зробити Україну чистішою.


Так, 11 серпня стартувала їхня спільна ініціатива — всеукраїнський онлайн-челендж з прибирання «Plast&EcoHike Challenge». Протягом усього серпня пластуни та небайдужі українці прибиратимуть країну від сміття з допомогою унікального мобільного застосунку «EcoHike». Мета — залучити активну молодь до вирішення проблем засмічення України та підвищити екосвідомість кожного українця.


[gallery link=«file» ids=«213458,213459,213460»]

Взяти участь у «Plast&EcoHike Challenge» можуть усі охочі. Для цього необхідно прибрати забруднену територію з допомогою додатку «EcoHike» та поділитись своїми результатами у «Facebook», додавши хештег #PlastAndEcoHike.


3 учасники отримають брендовані рюкзаки від компанії «GlobalLogic». Переможців оберуть з допомогою системи www.random.org. Детальніше про челендж можна прочитати у «Facebook» (https://bit.ly/PlastAndEcoHike).


Підписання меморандуму з ГО «Пласт» — важливий для компанії «GlobalLogic» крок до розширення партнерства з ековідповідальними компаніями та організаціями і залучення небайдужих громадян до очищення України з допомогою додатку «EcoHike».


Унікальний мобільний застосунок «EcoHike», створений інженерами «GlobalLogic», дозволяє відмічати на мапі місця засмічення, а потім об’єднувати зусилля небайдужих громадян задля прибирання цих засмічень.


«EcoHike» вже використовують понад 6000 користувачів на «Apple iOS» та «Google Android».


«Один з життєвих принципів кожного пластуна і пластунки — це дбати про природу. Та й загалом Пласт, як організація, є екофрендлі, ми маємо окремий відділ — екореферентуру — який займається екоаудитом наших таборів, проводить заходи і навчання, щоб поширювати ідею захисту навколишнього середовища. Тому ми з радістю долучаємося до ініціативи «EcoHike», щоб ця ідея охоплювала все більшу аудиторію. Завдяки додатку, цей процес стає цікавішим і дозволить долучити більше людей», — розповіла керівниця осередку Пласту у Львові Анастасія Слюсаренко.


Ідея створити додаток «ЕсoHike» виникла у львівських інженерів «GlobalLogic», після чергової подорожі в Карпати. Засмічені схили та велика кількість сміття змусили інженерів задуматись над створенням платформи, яка здатна швидко виявляти забруднені ділянки та об’єднувати зусилля людей для їхнього очищення. За цей час, туристи та волонтери прибрали понад 1000 кг сміття, а функціонал додатку оновили. З’явилися можливості, організовувати заходи із прибирання, ділитись знайденими мітками у соціальних мережах та долучитися до еко-подій з прибирання.


««EcoHike» — розробка львівських інженерів «GlobalLogic», що дозволяє відмічати на мапі засмічення, шукати та допомагати очистити забруднені ділянки, а також створювати заходи з прибирання й ділитися їхніми результатами в соціальних мережах. «EcoHike» — частина стратегії соціальної відповідальності нашої компанії, цей додаток покликаний очистити всю Україну від сміття. Впевнений, що наша перша всеукраїнська ініціатива прибирання з допомогою додатку EcoHike допоможе у цьому», — додає Ігор Костів, молодший віцепрезидент інжинірингу «GlobalLogic» у Львові.


Компанія «GlobalLogic» залучає до екозаходів з очищення парків України від відходів все більше активістів. Минулого місяця компанія, спільно с ЛМР, організували масове прибирання львівського лісопарку «Погулянка» з допомогою «EcoHike». 150 небайдужих мешканців міста очистили від сміття усю територію парку, понад 100 га.


«Останніми роками питання екологічної свідомості, правильного поводження з відходами, мінімізація їх продукування, використовування на практиці та в житті концепції «Zero Waste» — вкрай важливі та необхідні для Львова, для громади міста. Те, що молоді люди долучаються до формування цілого, я б сказав, кластеру, середовища екосвідомих та ековідповідальних — це не просто похвально, а завжди буде мати підтримку з боку міста. Пластуни, представники ІТ-спільноти та просто усі небайдужі можуть показати приклад — як з користю разом провести час і зробити місто чистішим. Звичайно, ми повинні пам’ятати, що чисто там, де не смітять. Тому культура поводження з відходами — питання номер один для нас усіх», — зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

varta1.com.ua: Новини