Вчителька побила учня на Львівщині: вирок суду (відео)

У Львівській області закрили справу проти вчительки Потелицької загальноосвітньої школи, яка на перерві перед усім класом лупцювала шестикласника. Суддя Жовківського райсуду обмежився усним зауваженням і зазначив, що правоохоронці мали б скласти адмінпротокол на батьків учня за те, що він погано висловлювався відносно педагога. Під час судового засідання вчителька  свою провину визнала і пояснила, що не стрималася, інформує “ZAXID.NET”.

“Після образливих та принизливих слів, сказаних учнем до неї, як учителя, не змогла опанувати й стримати емоції, не змогла проявити стресостійкість, через що дійсно кричала на учня, шарпала за одяг та нанесла йому стусани в область потилиці. Не бажала таких наслідків, хотіла лише розборонити та владнати конфлікт між дітьми. Впродовж двадцяти років педагогічного стажу у школі така ситуація трапилася вперше”,пояснила на судовому засіданні свої вчинки вчителька.

За її словами, після інциденту вона просила пробачення в батьків учня та написала заяву на звільнення. Батьки шестикласника надіслали до суду пояснення, в якому зазначили, що не мають жодних претензій і те, що вчителька ніколи раніше погано не ставилася до школяра.

Суддя став на бік вчительки після її пояснень і вирішив не штрафувати та закрити справу, обмежившись усним зауваженням. Водночас, в обгрунтувальній частині судового рішення вказано, що поліцейські мали б скласти протокол про адмінправопорушення на батьків учня за неналежне виконання обов’язків з виховання, оскільки той грубо висловлювався до вчительки.

Читайте також:   У Ставчанах через отруєння чадним газом постраждала 11-річна дитина

Нагадаємо, інцидент у Потелицькій школі Жовківського району стався 3 грудня 2020 року. Вчителька української мови та літератури кілька разів вдарила учня по голові під час перерви.

За її словами, вона побачила бійку кількох школярів і спробувала їх розборонити. Один із учнів забіг до класу і, побачивши, що вчителька зайшла за ним услід, вигукнув: “Чого ти сюди прийшла? Вийди звідси”. Тоді вчителька підійшла до шестикласника, почала шарпати за одяг і кілька разів вдарила долонею по потилиці.

Про цю ситуацію дізнались ЗМІ, після цього вчительку, яка обіймала в школі ще й посаду заступниці директора з виховної роботи, було звільнено. Правоохоронці склали на неї протокол за дрібне хуліганство, який передбачав штраф від 21 до 119 гривень.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!