Подробиці трагедії: у Львові з вікна багатоповерхівки випала 2-річна дівчинка (відео, фото)

 

Трагедія трапилася у місті Львові, 10 травня, близько 8:30 год ранку. З восьмого поверху багатоповерхівки випала дівчинка віком два з половиною роки.

Від отриманих травм після падіння, дитина загинула на місці.

Прибувши на місце події, медики констатували смерть дитини. Пізніше на місце трагедії прибули працівники патрульної поліції та слідчо-оперативна група.

 

Як було встановлено в ході розслідування, сім’я є неблагополучною — матір регулярно вживає спиртні напої. Також сім’ю неодноразово відвідувала ювенальна служба.

За словами мешканців будинку, діти рідко гуляли з батьками. Як трапилось, що дитина опинилася на вікні та випала з нього будуть встановлювати слідчі.

Нагадаємо, що за попередньою інформацією повідомлялося, що матір викинула дитину з вікна. Як уточнив голова “Варта1” Ігор Зінкевич, слідство, яке на місці події, не підтвердило того факту, що жінка викинула дитину.

“У жінки є проблеми з алкоголем і після того, як дитина випала з вікна, вона дійсно вийшла і йшла в невідомому напрямку. Наразі, при розмові з нею і з ситуації в квартирі підтвердження, що вона це зробила у слідства не має”, — повідомив Ігор Зінкевич.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!