Подвійне вбивство українців у Польщі: подробиці, мотив і покарання

 

37-річний українець, який підозрюється у вбивстві двох співвітчизників біля Пулава (Польща), може провести в польській в’язниці решту свого життя.

Як повідомляє “Yavp.pl”, з посиланням на “dziennikwschodni.pl”, стали відомі деталі вбивства 2-х українців, яке сталося в грудні 2019 року на території розплідника дерев та кущів у місцевості Доброславув, неподалік Пулав.

Обоє загиблих тут були працевлаштовані й мали наступного дня повертатися на батьківщину, бо закінчилися візи. Останній вечір перед від’їздом вони провели в компанії інших співробітників, але все закінчилося трагічно.

Один із їхніх співвітчизників, дізнавшись, що чоловіки повертаються додому і мають при собі гроші, вирішив їх пограбувати. Він прослідкував за першою жертвою до бараку, а коли та лягла спати, сховався в туалеті й вирішив почекати на другого чоловіка. Коли той увійшов усередину, нападник завдав йому 18 ударів ножем у грудну клітку та живіт.

Шарпанина розбудила іншого українця, після чого нападник перерізав йому горло і завдав кілька ударів ножем.

Здобиччю було всього 200 доларів та куртка одного з убитих. Як встановило слідство, на гроші винуватець злочину купив горілку та наркотики. За словами свідків, чоловік постійно витрачав так зароблене. Слідство також встановило, що перед подвійним убивством йому вдалося вкрасти 4000 злотих в інших співвітчизників, поки ті були на роботі.

Обвинувальний акт вже надійшов до Окружного суду в Любліні. 37-річний українець визнав свою провину, але відмовився від пояснень. За скоєне йому загрожує довічне.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!