Пограбували офіс Національної спілки журналістів у Києві (фото)

Невстановлені особи уночі, 28 листопада, пограбували в Києві офіс Національної спілки журналістів України, повідомив голова НСЖУ Сергій Томіленко у “Facebook”.

«Пограбували Спілку журналістів на Хрещатику… Сьогодні, уночі, невідомі проникли у мій службовий кабінет і приймальню та здійснили пограбування. Офісний сейф понівечено. У ньому зберігалися деякі службові документи та мої власні кошти… Частина службових документів лежить на підлозі, частину вивернуто на стіл, шухляди відкриті», — зазначив він у коментарі Радіо “Свобода”.

За словами Томіленка, факт проникнення вранці встановили працівники офісу НСЖУ. Сам Томіленко зараз перебуває у відрядженні у Запоріжжі.

Київська поліція повідомила, що правоохоронці розшукують осіб, причетних до крадіжки з офісу Національної спілки журналістів.

«Зловмисники потрапили у приміщення через балкон та викрали з сейфу грошові кошти. Сума збитку та обставини події з’ясовуються… Наразі, правоохоронці проводять огляд місць подій, опитують працівників спілки, передивляються записи з камери відеонагляду», — інформують у поліції.

Фото: зі сторінки постраждалого на “Facebook”

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!