Поквиталися сповна: «Галичанка» розтрощила «Карпати»

поляк
поляк

Львів’янки взяли переконливий реванш за першу поразку у сезоні.

1–2 листопада, в Ужгороді, «Карпати» приймали львівську «Галичанку» у межах 5-го туру чемпіонату України серед команд жіночої гандбольної Суперліги. Команди вперше зустрічалися  у новому сезоні.

У першому матчі “Карпати” здолали “Галичанку” з рахунком 26:20. Отож, другий матч прикував до себе пильну увагу, адже «Карпати» завдали першої поразки чемпіону. Львів’янки прагнули реваншу.

«Галичанка» сповна поквиталась з кривдницями вже у 1-му таймі — 21:8 — солідний гандикап, ще й на майданчику суперника.

У 2-му таймі «галичанки» теж обіграли суперниць, цього разу на 6 м’ячів (17:11) . У підсумку — 38:19.

Після цього матчу «Галичанка» знову повернулася на верхівку турнірної таблиці — в її активі 14 очок, до того ж, дві гри в запасі (адже через участь у Єврокубку львів’янкам перенесено ігри попереднього 4-го туру).